Drobečková navigace

Úvod > Služby > Fotovoltaika > Fotovoltaika pro domácnosti

Fotovoltaika pro domácnosti

Fotovoltaika pro rodinné domy na klíč

Trápí Vás růst cen energií? Chcete být soběstační díky vlastní fotovoltaické elektrárně? Vyřídíme za Vás dotace, nainstalujeme FVE panely a veškeré další příslušenství včetně následného monitoringu a záručního i pozáručního servisu. Zhodnoťte Váš dům pomocí solárních panelů a nelamte si hlavu s neustále stoupající cenou energií.

Jaké jsou výhody fotovoltaiky pro rodinný dům?

  • Uspoříte až 70 % nákladů na energie
  • Energii vyrábíte ekologicky a šetrně k životnímu prostředí
  • Získat můžete až 160 000 korun z dotačního programu Nová zelená úsporám
  • Netýkají se Vás výpadky a odstávky elektřiny

Co je potřeba pro realizaci FVE elektrárny?

Od Vás budeme potřebovat pouze základní údaje o dosavadní spotřebě elektrické energie a adresu odběru – o vše ostatní se postaráme. Navrhneme konkrétní řešení, počty panelů a jejich umístění, vyřídíme veškerou administrativu spojenou se získáním dotace a v neposlední řadě zajistíme instalaci FVE elektrárny s následnou revizí.

Dotace na FVE z programu Nová zelená úsporám

Dotace se vztahuje na fotovoltaické systémy do velikosti 10 kWp a maximální výše podpory je 160 000 korun. Podpora se poskytuje pouze na nové systémy, nelze ji poskytnout na rozšíření nebo úpravy stávajících systémů, více informací zde.

Chcete se dozvědět více informací o možnosti získání dotace na fotovoltaiku? Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře nebo rovnou zavolejte a domluvte si schůzku. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.